naujienos   forumas   straipsniai   kelionės   foto   varžybos   nuorodos   e-mail

Boulderingistų MekaEsi pamaldus boulderingo dievui? Tuomet privalai nors kartą gyvenime aplankyti boulderingo meką - paslaptingą vietą Magic Wood!


Magic Wood
Šį nuostabų mišką dar pavasarį pamatėm su Julium grįždami iš Cresciano. Jau tada buvo aišku, kad čia grįšim! Gražus samanotas miškas, užverstas puikiais boulderiais ir srauni, mėlyna kalnų upė. Viskas atrodė labai paslaptingai ir patraukliai.

Grįžę čia vasarą pamatėm jau pastatytą trobelę, kurioje dirba Thomas - kempingo prižiūrėtojas, laipiotojas ir šiaip fainas žmogus bei palapinių miškelį ir daug laipiotojų ant kuprų besinešiojančių crashus. Kaip vėliau pamatėm, visi laipiotojai lipantys ir lipantys gerai. 8a laužia kas antras :)

Civilizacijos aplink ne per daugiausia. Kempinge elektros nėra, dušas - ledinis upės vanduo, po kurio Baltijos jūra kaip arbata atrodo :) Paneri ir jau bėgi lauk kol dar gali kojas pajudint. Puiki vieta ne tik laipioti, bet ir pailsėti nuo visų civilizacijos marazmų.

Magic Wood įdomus ir tuo, kad jame vis dar valomi akmenys ir kuriamos naujos problemos. Ir tai gali daryti visi norintys. Taip kad yra proga kažką pirmam pralipti, sugalvoti pavadinimą ir taip prisidėti prie rajono plėtros.

Bruno Bloc
Pats pirmas akmuo, kurį sutinki miške perėjęs upę, yra Bruno akmuo. Nerealus didelis boulderis, pilnas nerealių ir sunkių problemų: 7c, 7b šuolis, 7c+, Supernova 7c, 8a+, kelių perėmimų 8a, 8a+, na ir dvi Never ending story dalys 8a ir 8a+. Žodžiu, lipti yra ką :) Aplink Bruno akmenį visada didelis sambrūzdis: kas sėdi, ilsisi ir žiūri į žvėriukus, kas kažką atidirbinėja, kas šiaip pasimetęs vaikšto.
7b šuolis buvo užšoktas, o nepakartojamos Supernova pralipt nepavyko, labai jau psichologiškai sunki trasa, reikalaujanti viso kūno darbo, ištvermės ir kulno technikos, kuris vietomis turi stovėti ant labai slidaus akmens.
7c+ Du cote de Seshun nebuvo bandyta, bet sekantį kartą reikės būtinai ją lipt. Neigiamas, crimpai, trintis ir šuolis į top'ą - įspūdingai :)

Pirmą savaitę kompaniją palaikė šveicaras Jonas, kurį mes taip įkvėpėm, kad jis pralipo visus savo senus projektus :) Linksma buvo su juo vakarais ginčytis kokio kietumo turi būti pasta (jo mums atrodė pusžalė, jam mūsų - pervirta) bei žaisti tokį linksmą alkoholinį žaidimą su daug re-mach, kurio tikslas - numušti ant butelio pastatytą priešininko kamštelį.

Morgenlatte 7b
Antrą savaitę Joną pakeitė Šarūnas su Violeta. Prasidėjo šachmatų vakarai ir net buvo surengtas jo čempionatas :) Tik nepamenu finalinės kovos tarp Šarūno ir Violetos pabaigos...

Abi savaites buvo ir vengrai - Zoltan and his army. Su jais susipažinome pavasarį Cresciano. Kadangi jie irgi labai pamaldūs, tai susitikome dar kartą su jais ir čia Magice. Liūdna nebuvo, ypač vakarais prie lauželio ratuku sukti bobelinę, žalias devynerias ar šiaip kokį brudą :)

Dar gerai susibendravome su lenku Maček, su kuriuo dar pasimatysime šiemet varžybose Lenkijoje. Stiprus kurde, ypač ant crimpų, nesveikai...

Lipome daug įvairių ir įdomių problemų, iš kurių labiausiai įsiminė:

Marihuanacorner
Marihuanacorner 7a (7a+) - gana sunki problema su išskirtiniais judesiais ir kiek extremaliu topout'u. Žemesnio ūgio žmonėms sitstart'as tikrai sunkus, tad 7a greidas yra kiek žemas. Lyginant su kitomis Magic Wood problemomis, tai galėtų būti 7a+/7b

Dynos don't Dyno 7b - šuolis, kurį bandėm, bet kuris taip smarkiai neužvežė, kaip manėm, kad užveš. Rankena, į kurią reikia užšokti tikrai aštri ir girdėjome ne vieną istoriją apie persipjautas rankas... Nemotyvavo daug bandyti :)

Valentins Day 7a+ - praktiškai vieno judesio problema, tačiau labai gera. Lipant nuo pradžių gaunasi 7c trasa Fight Club, kurią būtinai dar reikės pabandyti, nes judesiai tiesiog super!

Man of the cow 7c - trasa, geriau tinkanti žemesniems laipiotojams, nes kybiai arti, o koją vienoje vietoje reikia užsikelti praktiškai šalia rankos. Trasa fiziškai sudėtinga ir turi gana sunkų išlipimą, nuo kurio pora kartų verčiausi likus porai valandų iki išvažiavimo namo... Linksma nebuvo :)

Enerprise in Space, 7a trasa, kurią lipant be kojų gaunasi 7c. Bandėm porą dienų, bet truputį pritrūkom smarvės. Aš dar ir rankas susivariau ant jos, nes labai jau didelės apkrovos joms ten tenka...

Slip Slap Slop
Slip Slap Slop 7a+ - neeilinė trasa su įdomiu startu, kuomet reikia atsistoti ant lentynos rankoms beveik nieko neturint. Vėliau myzeriais aukštyn iki išlipimo. Labai graži vieta šalia upės, chill out zona...

Morgenlatte 7b - trumpa, neigiama trasa. Pirma Juliaus 7b! Pareikalavusi daug odos ir gražiai nugalėta!

Goldfisch 7b+ - startas toks pats kaip ir Piranja 7c, kurią 4 Dosage lipa Graham. Pirmą dieną nesigavo padaryti net atskirų judesių. Lengvas neigiamas, myzeriai ir įdomus perėmimas nesidavė. Tačiau į kelionės pabaigą trečiu skirtingai bandytu būdu ir po nemažai bandymų pralipta ir nufilmuota.

 

 

  © onsight.lt, 2003
Į viršų atgal