naujienos   forumas   straipsniai   kelionės   foto   varžybos   nuorodos   e-mail

Magiškos trys savaitės!  Tai va, atsirado kažkokia motivacija parašyt apie Magic'ą šiais metais kas kur kaip ėjos :)

Iron Butterfly 7b+
  First. Išvažiavom keturiese: aš (Juliašas), JT, Marius ir Eglė K. Visi sutilpom į JT “bemsą”. Neįtikėtina, žinau :) Atrodėm kaip čigonų taboro šeimynėlė, bet mum tas netrukdė ir išmynėm vėlai vakare iš LT. Jau kitos dienos popietę kažkur Vokietijoj rijom McMaista :) Dar geros 6h ir mes jau Magico kempinge, kuriam moki pinigus iš esmės už nieką... Bet ne tame esmė. Mes čia juk boulderint atvarėm.

  Taigi, nors oras vakare buvo pavadinimu “blogiau nebūna”, bet kitą dieną staiga viskas nušvito! Cool dude lets go bouldering, there is a boulder crag up there :) Žodžiu miškas nepasikeitęs, veidai irgi iš esmės tie patys kaip ir pernai. Taigi, pirmą dieną radom Butterlfy’jų, kurį po poros dienos nukilinom. Trasa faina, nors kiek ilga. 7B+. Turbūt tas ilgumas pliusą ir prideda. Iš esmės pirmos dienos buvo apšilinėjimui, nors aš nukilinau Enter price in space 7C. Tokia problemikė su kojom 7A, be - 7C. Eglė ir Marius po 7A kalė.

  Pirmadienį vakare pasirodė ViP.
Octopussy 8a


Taigi, jau vakare jis paėmė Supernova 7C, kuri iš esmės gan hard yra. Visada esi įsitempęs. Toliau kasdien ViP nukilindavo po porą 7C/+.

  Bet atėjo ta diena ir padarė jis Astronautienfiebery 8A. Nors prieš tai dieną po oda nuo crimpino atsirado kraujo pūslės. Kitą dieną jis kibo jai į atlapus, pora bandymų, yra! :) First 8A! Po to bandė ir nedaug trūko, kad praliptų Octopussy 8A. Ten jau real shit! Next summer :) ViP išvarė į etapą, Eglė K. į Bolzano. Lyg ir likom tryse, bet pasirodė jis... Patxi Jurkovlianec! Taigi, kitas dienas Patxis eidavo su Marium, o aš su JT.

Piranja 7c+
  Dar prieš išvažiuojant ViP man palinkėjo kalt Supernova, o JT Piranja 7C/+. Tai palinkejimo proga tą patį vakarą ir paėmiau Supernova :) Po to sekė ilgi lietūs po dvi dienas. Šiaip stabiliai kas antrą diena... Todėl kovojom tik su Piranja ir dar viena 7C, kurios pavadinimo nepamenu, bet judesys ten žiauriai gut! :) Piranja pirma atsidavė JT. Tada skambėjo visas miškas! :) Tada aš jo įkvėptas. Dar pora bandymų ir irgi skambu per mišką :) Marius su Patxi tą vakarą 7A/+ paėmė, o mes ant to gazo užsimetėm crashus ir nuėjom prie Intermezzo 7C. Tokia trumpa trasikė ant neigiamo. Žiauriai gut ir tik pora bandymų abiem. Yra! Good day! Gaila, kad temo jau, tokią gerą dieną gavom lipt tik pora valandų, nes prieš tai lijo... Bet nieko, bus dar tų dienų gi :) Taigi, vakare Šventė...

Du coté de Seshuan 7C+
  Kita diena ;) Ok, einam lipt. JT tą 7C, kur nepamenu pavadinimo, paėmė ir po to dar La dance 7C. Tokia trasa, kur visa esme išsikelt abiem rankom ant sloupo :) Tikras La dance :) Tai va dar bandėm Seshūną 7C+ ir JT krito nuo paskutinio šuolio (ViP padare) :) Nieko, JT next time dude! :) Grįždami į niurų neverrocklandsą vėl kirtom McMaistą ir žiūrėjom filmą apie 2012 kol JT vairavo. Tai va tiek :)


  Magiškos trasos praliptos magiškoje kelionėje:

Astronautenfieber 8A
Du coté de Seshuan 7C+
Piranja 7C+
Highball'ing

Fight club 7C
Waldbrand 7C
La Dance 7C
Intermezzo 7C
Supernova 7C
Enterprise in space 7C
Schnee Brett 7C
Goldfisch 7B+
Iron Butterfly 7B+
Dinos don't dyno 7B+

 

 

  © onsight.lt, 2003
Į viršų atgal