naujienos   forumas   straipsniai   kelionės   foto   varžybos   nuorodos   e-mail

Vasaros planų apklausėlėŠios vasaros tikslai

Gedas aka Gediminas S

Vasarą užsiimsiu moksliniu darbu :) bet planuoju kelias dienas praleisti Alpėse, pralipti kelias sienas. Idealiu variantu - Frendo Spur (Aigule du Midi), Swiss Direct (Grand Cappuccin), Walkers spur (Grandes Jorasses) ir Peutery Integral (Mont Blanc).

Laura aka Laura B

1. Rovaniemi half-marathon;
2. Tik ką gavau pasiūlymą liepai važiuoti į Gorges du Tarn. Tikiuosi pavyks. Niekad ten nebuvau, todėl maršrutų nusižiūrėjus neturiu. Kategorijos? :) Čia jau kaip išeina. Jeigu valgysiu mažiau šokolado ir aplankysiu salę retkarčiais, gal ir galima galvoti apie ką nors rimtesnio, bet pirmoj vietoj turbūt smagumas.
3. Rugpjūčio pradžia - Chamonix. Ten būsiu su šeima, todėl konkrečiai nieko nežinau. Įdomu grįžti ir pabandyti tai, kas buvo sunku prieš 4 ar 5 metus (turiu omeny sportinius maršrutus). Galbūt, jei Gedas susiras mašiną ir atvažiuos iš Vokietijos, pabandysim ką nors rimtesnio. Iki visų šitų planų pradžios dar yra visas birželis. Bandysiu atsidžiaugt namiškiais, o tada žiūrėsiu.

Juliašas aka Julius S

Vasaros tikslai iš esmės jau aiškūs buvo nuo praeitų metų vasaros. Ir štai metai beveik prabėgo jau ruošiuosi vėl šturmuot Magic Wood boulderingo regioną Šveicarijoj :) Labai norėtųsi pralipt Cote de Seshuan 7C+, taip pat Supernova 7C ir dar yra keletas ir 8A, kurias norėtųsi patikrint dėl smalsumo. Taip pat atradau dar keletą 7A-7B, kurias irgi bus smagu manau pralipt :)

Bogis aka Juozas B

Magic woods ;]

Saulė aka Saulė Ž

Šiai vasarai yra keletas galimybių. Labiausiai tikėtinos yra dvi. Planas A gaunu darbą, žiūriu pro langą į vasarą, ir taupau pinigus kitiem metam (kuriems planų yra uhuhu kokių). Planas B rugpjūtį varau į Alpes į BMC pasilaipiojimą, o tada rugsėjį dar kartą į tą pačią pusę išbandyt ką išmokau ;). Sportinių kelionių dabar neplanuoju, noriu labiau ruoštis žieminiams žygiams. Tačiau jei laiko būtų vis tiek kažkur išlėkčiau matyt ;)

Vilė aka Vilimantas P

Vienas mano tikslų jau padarytas. Neseniai pralipau savo project'ą Django Reinhard 7C+/8A, Algundo regione, Italijoje. Toliau šiai vasarai norėčiau aplankyti Magic Wood regioną, Ceuse Prancūzijoje. Konkrečių maršrutų neturiu, nebent Ceuse 8b, kurią praeitą vasarą bandėme su Kipru, neseniai net perskaičiau, jog tai viena geriausių 8b pasaulyje. Apie kategorijas... norėtųsi 8A, 8a OS, 8b...

Kiprito aka Kipras B


George Du Tarn 8b/+ neturiu konkrečių maršrutų, tačiau noriu pralipti ilgą sportinį maršrutą apie 50/60 metrų.

Matas aka Matas D

Gorges du Tarn, sportinis laipiojimas, birželio 15d - liepos 14d (nuo paskutinio egzamino iki išleistuvių). Dar pakeliui užsukti į Vibram Natural Games festivalį patūsint, palaipiot ir pažiūrėt ekstremalų. Tikiuosi pralipt bent 7c, gal 8a, bet ruoštis tam nelabai yra laiko, nes man dabar brandos egzaminų sesija ;) Konkrečių maršrutų dar nenusižiūrėjau, bet manau jau greit susidarysiu tick list'ą.

Karolis aka Karolis R

Šios vasaros tikslai: Prancūzijos cragai, Ceuse (ten jau buvau, bet su mielu noru grįsčiau ir grįsčiau) Groge du tarn, St leger, ir labai norėčiau Gorge du loup. Kategorijos: kuo daugiau on-sight bet kokių kategorijų, ir aišku pramušti kuo daugiau 8a ir sunkesnių trasų.

Eglensijus aka Eglė K

Konkrečių tikslų kaip ir nebuvau užsibrėžus, tačiau žinoma visada noris gerinti savo rezultatus ir siekti rekordų. Kadangi šią vasarą nežinau ar pavyks išvažiuot kur tolėliau, taigi pagrindiniai tikslai būtų užbaigti pradėtus projektus Algunde, boulderingo regione netoli Bolzano, vietos kur šiuo metu mokaus. Kol kas tai yra dvi iki galo "nenukillintos" 7a, tačiau mintys sukas ir apie aukštesnių kategorijų maršrutus.

Joncė aka Jonas T

Pagrindinis tikslas vienas - boulderingo meka. Iš problemų - Du cote de Seshuan 7C+, Astronautenfieber 7C+, Supernova 7C, Man of a Cow 7C. Taip pat noriu pabandyti keletą 8A, kad pajaust kas tai per greidas ir ko dar iki jo trūksta. Taip pat jei išeis, norėčiau rimčiau pafilmuot lipimus ir padaryt geros kokybės video.


Stipriai tam treniruojiesi?

Gedas aka Gediminas S

Laipiot nebesitreniruoju, bet treniruoju ištvermę kalnams.

Laura aka Laura B

Hmm.. Treniruotes šiuo metu apkarpiau. Rašau magistrinį ir labai gaila saulės įlindus į salę. Be to, ruošiuos tam bėgimui. Gal išeis Lietuvoj sugrįžti į vėžes :)

Juliašas aka Julius S

Treniruotis stengiuos kuo dažniau, stipriai dar nelabai gaunas, bet jau po biški įsibėgėju ir planas šioks toks treniruočių yra jau.

Bogis aka Juozas B

Šiuo metu ne taip stipriai.

Saulė aka Saulė Ž

Šiuo metu treniruojuosi, tačiau labiau bendram fiziniam pasiruošimui (Vilnius Challenge), kas manau labai pravers ir vykdant Planą B. Tiesą sakant, dabar laipiojimo salė manęs nežavi.. tikiuosi čia problema salėje, o ne laipiojime ;)

Vilė aka Vilimantas P

Dabar esu Italijoje, todėl daugiau laipioju outdoor'ą. Salė smarkiai brangu, todėl nesigauna daug ten lipti. Kita vertus laipiojant sunkias trasas ant uolų irgi gerai galima pasitreniruoti. Turim fingerboard'ą namie, bet jausmas ne tas iš tikrųjų.

Kiprito aka Kipras B

Specialiai nesitreniruoju sportiniam laipiojimui. Laipau daugiausiai bouldering'o ir tai darau maždaug 5 kartus per savaitę.

Karolis aka Karolis R

Treniruojuosi pakankamai (kilinuosi)

Eglensijus aka Eglė K

Sportiniam laipiojimui reiktų kiek daugiau pasitreniruoti, įgyti daugiau ištvermės. Tačiau neseniai bandžiau vieną 7c+, prie kurios daugiau padirbėjus žadu pralipt.
Kadangi neseniai dalyvavau Pasaulio boulderingo taures dviejuose etapuose, tai motyvacija treniruotis kyla vien dėl varžybų. Nors dabar rezultatai ir nėra blizgantys, tačiau po kiekvienų varžybų iš galvos neišeina mintis: o gi truko tiek nedaug. Ir iš ikrųjų trūksta nedaug. Taigi ateityje norėčiau sudalyvauti Arco Rock masteriuose, ir galbūt nulėkti iki Miuncheno, paskutinio boulderingo taurės etapo.

Joncė aka Jonas T

Dabar kaip tik atvirkščiai ilsiuosi nuo lipimo bent dešimt dienų, nes jaučiu kad regresuoju, o ne progresuoju. Po to po truputį vėl grįšiu į treniruočių ciklą ir iki Magico lipsiu maksimaliai kiek leis vasara ir geras oras :)


Kaip manai kokie bus nauji Lietuvos rekordai po šios vasaros?

Gedas aka Gediminas S

Boulderingas - kas nors įkirps 8a pagaliau, gal net pliusą. O su virve tai 8b laisvai, nes nėra sunku :)

Laura aka Laura B

O rekordai tai gan įdomus klausimas šiemet.. Pradėsiu nuo rope. Sakyčiau, kad turėtų būti pirmas 8b pas berniukus, o merginom jau laikas 7c imti :) Boulderinge aš nelabai gaudausi, nors pabandžiau čia, Švedijoj, truputį. Gal 8a+ berniukam (čia ir tau užuomina :) ir 7b mergaitėm (čia Eglecui užduotėlė :). Nežinau.

Juliašas aka Julius S

Aaa... Rekordai :) Na manau virvininkai-sportininkai turėtų jau įkalt 8b tikrai, o jei dar ir atras kokią b+ tai išvis super bus!;] Bouldering'as... įdomu bus :) Jau kaip žinom Vilimantas kilstelėjo pirmasis kartelę į 7C+ ir tai labai džiugu :) Reik labai tikėtis, kad 8A jau po vasaros švies LT boulderingo padangėj.

Bogis aka Juozas B

Boudlering 8a, sport climbing 8b

Saulė aka Saulė Ž

Lietuvos merginos pajėgios pralipti 7b, gal net su pliusiuku, jei turėtų noro kabėt ant tos pačios trasos keturias dienas. Vaikinai tikiuosi peršoks į 8b kategoriją. Dėl ilgų trasų sunku ką pasakyt, nes nežinau, chebros planų - potencialo gali būti pilnos kelnės, bet jei neišvažiuoji, tai ir nepralipi .. ;) Bolderingu niekada per daug nesidomėjau, nekompetentinga čia esu, tai ir nesistengsiu atrodyt protinga ;) Tradiciniam laipiojime Gediminą sunku aplenkti, bet merginoms tikrai yra kur šokti. Nors atrodo, sunkus trad nelabai populiarus tarp merginų - reikia susiimti ;) Šiaip bendrai, manau kad lietuviai yra labai stiprūs, tik kad reikia daugiau keliauti į gryną orą, kad galėtų įprasmint savo sugebėjimus.

Vilė aka Vilimantas P

Manau šią vasarą kris ne viena 8A ir 8b. Būtų smagu pamatyti ir 8a OS.

Kiprito aka Kipras B

Apie LT rekordus galiu pasakyti tik tiek, kad jie bus pagerinti, o kokiu greidu nedrįstu sakyti, nes ne noriu prisišnekėti.

Matas aka Matas D

Dėl rekordų, man jie tikrai nepriklausys, nes yra ir stipresnių sportininkų, bet manau kad sportinio 8a+ tikrai bus pakartotas, o 8b labai realu. Boulderingo tikiuosi bus 8A (tam stipriai užsivežęs ir treniruojasi Tadas, tik jam nėra su kuo išvažiuot boulderint) ;)

Karolis aka Karolis R

Bolderio čiuju 7c flash (gal ir on-sight) rope butu fun jai būtų 8a flash arba onsight.

Eglensijus aka Eglė K

Kalbant apie merginas ir rekordus, tai noriu pasidžiaugti Laura, kuri šiais metais Siuranoje, Ispanijoj, flash'ino 7b.

Joncė aka Jonas T

Sportinis tikrai bus 8b. Nežinau Vilmanto formos, bet pagal Kipro sprendžiu, kad gali būti ir 8b+. Merginos... Sunkus atvejis, gal 7b+ jei kažkas lips. Boulderingas... Turėtų apsistoti ties 8A, A+ manau liks kitiems metams, na nebent kažkas "užsiraus" ant savo stiliaus soft 8A+ . Merginos... Visų žvilgsniai į Eglę (:


Ar jie priklausys tau? :)

Gedas aka Gediminas S

Man nepriklausys ;) nebent MP, nes esu nusižiūrėjęs maršrutą ilgą su 7c atkarpa šalia Ženevos, kur dirbsiu dalį vasaros. Tai jeigu gražiai atrodys ir turėsiu kelis laisvus vakarus, gal pavyks pralipti.

Laura aka Laura B

Nu paskutinis klausimas pamalonino, bet manau, kad esama rezultatą galima nesunkiai pagerinti. O kas tai padarys, pamatysim. Turbūt ta, kuri labiausiai norės ir treniruosis. Greičiausiai ne aš :)

Juliašas aka Julius S

Ar priklausys man? ;D Bus matyt ar labai to norėsiu ir treniruosiuos ir ar bus mano stiliaus 8A ar ne:) Konkrečiau po rugpjūčio 9d. galėsiu pasakyt:))

Bogis aka Juozas B

Who knows? ;]

Saulė aka Saulė Ž

Bent vienoj kategorijoj turėčiau perpus pasidalinti ;)

Vilė aka Vilimantas P

Šiuo metu Lietuvos laipiotojai įgauna pagreitį, atsiranda vis daugiau žmonių motyvuotų užlipti kažką sudėtingesnio, vienas iš jų ir aš. Manau šią vasarą bus žmonių, kurie pakels savo ir tuo pačiu visos Lietuvos lygį.

Karolis aka Karolis R

Stengsiuosi ;)

Joncė aka Jonas T

Man šiuo atveju svarbu mano rekordas, ne Lietuvos. Jei jis sutaps ir su Lietuvos - ok, jei ne - ne bėda (: Šiaip spėju rekordai gali pasidalinti per keletą žmonių, kartelės daugmaž aiškios, kam pavyks jas pasiekt, tie ir bus rekordininkais. Svarbu kad rekordai būtų ir būtų gerinami net kelis kartus!

 

 

  © onsight.lt, 2003
Į viršų