naujienos   forumas   straipsniai   kelionės   foto   varžybos   nuorodos   e-mail

Bouldering'as Rygoje


  - Rezultatai -     - Foto -

  Sėkmingai suvažinėta į LV. Neteko gyventi po tiltu, ibo kreipėmės pas Ana Pridanvna ir ji saabrazila apgyvendinti pas laipiotojus.

  Latviai pastate čiotkas sieneles, buvo viena trasa su lubomis, kita trasa su nerealiu neigiamu, bei su dideliu apvaliu kybiu ( jo skersmuo apie 2m) prisuktu ant neigiamo, taip pat trasa su trikampio forma, iš viso keturios trasos, ir viena trasa sunkesnė už kitą.

  Varžybose dalyvavo pakankamai sportininkų, net estai atvažiavo, nematytas jaunimas. Varžybos vyko parodos metu, tipo turizmas, alpinizmas, sveikatingumas, sporto medicina, rytų kovos menai, sportas bei ekstremalūs pomėgiai. Paraleliai vyko BMX, kultūrizmo bei sportinės aerobikos varžybos, bei įvairūs seminarai.

  Pirmą dieną per boulderingo atrankines varžybas trasų darytojai perlenkė lazda su trasu sudėtingumu, sekančią dieną sakė bus lengvesnės trasos, bet kaip žinia jos buvo ne ką lengvesnes, tik lubas palengvino.

  Kvalifikacijoj A grupėje tarp 10 merginų Diana buvo antra, pirma buvo mėlynplaukė. Po kvalifikacijos Diana patempė ranka, ir jau buvo mintis transuoti namo. Bet startavo ir finale Diana buvo trečia, mėlynplaukė buvo antra, o pirmą vietą užėmė Nataša. Tarp vyrų pirmas Denisas, Kieša antras o jaunas estas trečias. Latviai už prizines vietas davė piniginius prizus. Tai motyvuoja dalyvauti varžybose.

  Irina klausė kodėl neatvažiavo daugiau lietuvių, klausė kur Andrius, bei klausė kur Kieša. Tai va Irina dar prisimena senus kadrus iš Lietuvos. Man šios varžybos, mano subjektyve nuomone, krūtesnės nei vykusios boulderingo varžybos Švedijoje prieš tris metus, kuriose sunkiai liposi ne tik lietuviams bet ir latviams.

  Latviai varys i Lenkiją bei Estiją gruodžio mėn. 10d. Taip pat organizuos su apatine varžybas aviacijos salėje. Taip pat latviai klausinėjo kaip Lietuvoje su varžybomis ir pan.

  Ačiū Kiešai, kad pavežei iki Panevėžio, bet būtum nepasigailėjęs jei būtum pavažiavęs iki Rygos :), Latviai padarė tokias varžybas, kad verta važiuoti ne tik pasižiūrėti, bet be abejo dalyvauti, bei pasisemti iš jų patirties.

  Dainius

 

 

  © onsight.lt, 2003
Į viršų atgal