naujienos   forumas   straipsniai   kelionės   foto   varžybos   nuorodos   e-mail

BALTIC BOULDERING 2004


Vieta Ekinstos laisvalaikio kompleksas
Data 2004.04.24-25
Nugalėtojai:
  A     Denis Ciganovs / Margarita Smirnovienė  
C   Jurijs Krasanovs /   -
D   Roland Rugens /   -


  - Rezultatai -     - Foto -

  Drąsiai galima sakyti - superinės ir geriausios varžybos Lietuvoje! Visi liko patenkinti - ir dalyviai lietuviai, ir svečiai latviai, ir vyr teisėjas Čertovas, ir trasų statytojai, salėje prabuvę virš 30 valandų non stop ;) Tik estai šeštadienį pabudo su ragais... :)

  Šeštadienį vykusios atrankinės atvyru principu, pagal kurį duodamas bendras laikas ir per jį visi dalyviai gali n kartų lipti trasas, leido visiems smagiai ir sočiai prasilipti. Tik latviai kaip susitarę nieko gero nerodė ir beveik visuose pogrupiuose liko žemiau pirmų vietų...

  Sekmadienį viskas vyko kitaip. Griežta Čertovo tvarka ir geros, visą naktį statytos trasos, finalinį lipimą padarė labai įdomu tiek ir dalyviams, tiek ir žiūrovams. Beje, jei trasos buvo per sunkios kaltinkite Augaliuką, kuris trečią nakties draskė trasą po trasos ;)

  Na o jeigu rimtai kalbant apie trasas, tai buvo persistengta su jaunučių trasomis. Kai kuriose trasose net startinė pozicija jiems buvo per sunki... Tačiau vyrams pats tas manau.

  Visai kitaip nei atrankinėse, finale kaip ir priklauso gerai lipo latviai. Ciganovas darė top'us vieną po kito ir jau po trijų trasų buvo aišku kas nugalėjo... 6 topai iš 6, keturi iš jų flash'ai... ir vyrų A grupėje pirmas latvis. Tačiau smagu, kad kitas dvi prizines vietas pasidalino mūsiškiai Tomelis su Andriumi, kad taip ir baltic opene ;)

  Merginos pavarė kaip ir visada. Kur jau čia joms su latvėmis konkuruoti ;) Pirma Margarita, beje, vienintelė padariusi topą finale, antra Diana.

  Kituose pogrupiuose dominavo latviai, nors mūsiškiai irgi lipo gerai. Vien ko verta Manto B. trečia vieta!!! Na ir aišku Simučio antra vieta, kuria jis parodė, kad gali laisvai konkuruoti su latvių jaunimu.

  Po gerų varžybų telieka laukti kitų metų ir kitų varžybų bei visais atžvilgiais nerealaus A. Čertovo, kurio dėka mes ir tūrėjome tokį malonumą.

 

 

  © onsight.lt, 2003
atgal