naujienos   forumas   straipsniai   kelionės   foto   varžybos   nuorodos   e-mail

January Monsters 2006  Prizininkai (Margarita, Vesta, Vilius) - įspūdžiai, varžybos ir oras Rygoje :)


Įspūdžiai po varžybų Rygoje

  M.:

  Šiaip jėga, kad vėl lenkiam visus dalyvių skaičiumi, nes latvių buvo perpus su mumis. Labai smagu važiuoti su didele kompanija, kuri labai rimtai taikosi į visas prizines vietas. Aviacijos instituto salėje Rygoje buvo kiek vėsoka, bet naujas sienos gabalas labai įkvepia, žiūrėti į nuotraukas, nes aprašyti sunku :)

  Ve.:

  Nu ką aš žinau :) iš tikrųjų važiuodama tikėjausi, kad trasos bus labai sunkios, nu nes pavadinimas tai ganėtinai įspūdingas :) maniau, kad ten bus viskas labai monstriškai :) ir galvojau, kad susirinks labai daug laipiotojų... ir kad konkurencija bus nereali.. bet viskas buvo visai kitaip nei tikėjausi :)... dabar jaučiuosi kaip sudalyvavus dar vienose ksc varžybose :) bet labai faina, kad važiavau :)

  Vi.:

  Įspūdžiai kaip sakant geri :) ir pats žinai kodėl. Varžybos visai patiko, o ir rezultatai visai nieko, ypač panelių t.y. Margaritos ir Vestos. jah. Truputi kniso, kad varžybų organizatoriai kažkokie mėmos. Viskas prasidėdavo gerokai vėlai. Gal jie mėgėjai pamiegot?

Sausio monstrai ar Baltic Open 2005? Kas geriau?

  M.:

  Be abejones Baltic Open didesnės varžybos ir labiau masiškesnės, nors šį kartą buvo net pora estų atvažiavę. Kitas dalykas, kad Sausio monstrai varžybos vyresniems nei 16 metų, tai vaikai tik be konkurencijos lipo. Tačiau reikia pažymėti, kad tai vienos iš pirmųjų metų varžybų, kuriose labai gerai apšilti prieš ateinančius šių metų tarptautinius startus.

  Ve.:

  Iš tikro tai abejose varžybose dalyvavau po vieną kartą... Ir man jos visai skirtingos pasirodė :) open'e kažkodėl mažiau jaudinausi nei monstruose :) gal pavadinimas paveikė :).. nežinau.. o gal erdvės daugiau.. lauke ir t.t. Bet ta raudona siena tai vistiek ganėtinai savotiškai veikė :) Šita ne taip įspūdingai atrodė.. Ir nusiteikimas kitoks buvo.. trasos sunkesnės buvo open'e.. arba man taip tik pasirodė.. gal as patobulėjau :))) nežinau.. Žodžiu šįikart (bent jau atrankinės) pasirodė lengvesnės.. be to šįkart buvo tik sudėtingumas (beje, man labai patiko, kad buvo ne viena atrankinė trasa), open'e buvo dar ir greituminis, kuris man viiisai nepatiko :) ir dar open'e buvo daug kietų laipiotojų.. tai ten sunkiau iki finalo nuropot :) monstruose kažkaip viskas lengviau buvo.

  Vi.:

  Ar Sausio monstrai ar Baltic open net nežinau, nes kai aš dalyvavau opene buvau grybas nors ir daba mes visi tokie, bet jau kažką veikiam. Šiaip gal Baltic open'as, nes kažkaip man ten pasirodė viskas sklandžiau. Šiaip noriu pagirt, kad šitie daba pasistatė krūtą sieną ant kurios man tai tikrai buvo malonu lipt. Matėsi, kad prie šitos (jau esamos) bus ir priestatas.

Kaip oras Rygoje?

  M.:

  Kam jis svarbus, kai varžybos salėje? Šiaip ten drėgna ir aišku, kur kas šilčiau nei Vilniuje.

  Ve.:

  Man labai patiko :) buvo visai nešalta, nuo sniego šviesu :) vakare kai varėm namo iš Lido su Egle dar buvom sumasčiusios pabūt lauke :) bet po to nusprendėm, kad geriau varysim su visais, nes kiti sugalvojo tokį žaidimėlį :)

  Vi.:

  Dėl oro Rygoj beveik nieko negaliu pasakyt, nes beveik nebuvau lauke. Trumpam buvom išėję, bet neatsimenu.

Kaip vertini savo paties ir bendrą visos komandos pasirodymą?

  M.:

  Sausio monstruose nestartavau paskutinius 3 metus, todėl šiemet buvo labai įdomu, tuo labiau kai kartu važiavo dar trys jaunos mano konkurentės (Vesta, Eglė, Laura). Stipriausios latvės merginos nestartavo, nes jos truputi nesitreniruoja, tik vienintele Elza, bet ji dar jauna ir lipo be konkurencijos. Reikia nepasikuklinti ir pasidžiaugti, kad šį kartą aš pirma buvau vienareikšmiškai (Elza teliko antra). Labai nudžiugino merginų startai, ypač Vesta, kuri abi atrankines trasas įveikė top'ais. Na, o finale jai koją pakišo patirties trūkumas, gal truputi dar ir jaudulys, todėl šį kartą tik trečia vieta.
  Apie vaikinukus, galiu pasakyti, kad jie visi šaunuoliai. Latviai tikrai pajuto, kad jau turi labai stiprius konkurentus :) Edgaras nors ir per jaunas, bet B grupėje parodė geriausią rezultatą. O A grupėje, Vilimantui truputi pritrūko sėkmės, bet jis kaip ir visi kiti pasirodė puikiai. Visos lietuvių komandos rezultatus galima būtų įvertinti puikiai. Latviai jau pajuto, kad mes labai greit augam ir jei bus Baltic Open, jiems bus sunku :) o Baltic Bouldering 2006 Vilniuje bus pačios geriausios šių metų varžybos visam Pabaltijo regione.

  Ve.:

  Manau, kad pasirodėm gerai :) nes aš kiek girdėjau, tai visi laipo po 5 metus :) po 7 :) o mes parsivežėm net tris prizines vietas :) į finalus beveik visi patekom :) visai nieko kaip naujokam sakyčiau :)))))).. gerai, ne tokie mes jau ir naujokai, bet vistiek :)
  Aš pati tai gal ir nieko pasirodžiau :) atrankinėse tai visai gerai :) tik man reikia išmokt nesiparint, ir segt atotampas :)))))))))))) finale šiek tiek š sumaliau :) labai pradžios bijau sudėtingume.. tai ir maliausi ten.. užkaliau rankas ir dėl to po to sunkiau buvo :) bet ką aš žinau :) gal nieko :) įgausiu daugiau patirties ir bus normaliai :) dar viena trecia vieta tarptautinėse :) neblogai sakyčiau.. :)

  Vi.:

  Aš manau, kad mūsų vyrukai galėjo ir labaiu pasistengt, nors gerb. Arūnsė antrą dieną atrankinėse pavarė iki topo kai mes sugebėjom jį tik pačiupinėt. Pagarba jam. Noriu pagirt paneles, kurios pavarė tikrai neblogai, bet gaila, kad buvo ir tokių, kurios tingėjo vargintis ir tiesiog pasikabindavo ant virvės (nieko asmeniško, bet čia mano nuomonė, nes iš šono tikrai taip atrodo). Dėl savęs tai nežinau, gaila, kad teisėjai nenorėjo manęs leisti į super finalą. Bet, manau, kad man ir 3 vieta šiokia tokia paguoda.

Kada į Europos/Pasaulio čempą?

  M.:

  Mano nuomone, jau galėtume pradėti dalyvauti ir Europos čempionatuose, tiesiog ten irgi reikia adaptacijos ir patirties. Taigi jei ne šiemet, tai kitamet būtinai važiuosim į Europos jaunimo čempionatą. Jei ir toliau bus noras laipioti ši komanda gali užaugti iki olimpinės laipiojimo uolomis rinktinės.

  Ve.:

  :))))) nu dar kokių 20 metų palaipiosiu ir jau galėsiu varyt :))))) o iš tikro tai nežinau :) kada nors gal..

  Vi.:

  Dėl tokių čempų tai ............ aišku reiks, bet gal pradžiai nuvarom ir padarom lenkus, ar bent jau išgasdinam taip kaip latvius.

 

 

  © onsight.lt, 2003
Į viršų atgal