naujienos   forumas   straipsniai   kelionės   foto   varžybos   nuorodos   e-mail

Bouldozer 2010  Trinktelėjom. Taip trinktelėjom, kad spėju gražiu žiūrėti buvo :) Bent
jau žiūrovai taip sakė. Pats mačiau daug magnezijaus, mikrofoną ir užkimusį balsą.

  Atrodo tiek laiko ruošiamės, dirbom, planavom ir bach... per vieną dieną viskas prabėgo, net nepastebėjau. Liko tik daug išdalintų geltonų maikučių, atsiliepimų ir nuotraukų. Tai manau ir neleis visus sekančius metus užmiršti apie šias varžybas.

  O kaip viskas prasidėjo? Senai galvoje ruseno mintis padaryti varžybų ciklą. Su geru pavadinimu, logotipu, puslapiu ir maikutėmis. Panašios mintys ruseno ir Juliašo bei Vilės galvose. Ir štai šioms mintis susiėjus įvyko kibirkštėlė, įžiebusi didelę ugnį.

  Pradžia buvo gana nervinga. Per trumpą laiko reikėjo nuveikti krūvą darbų. Bet po truputį viskas įsivažiavo ir likus savaitei iki varžybų viskas buvo suplanuota ir ready. Juliašas and Co (Karolis ir Arūncė) ėmėsi trasų gamybos, kurios, mano galva, buvo puikios, atrankos netgi idealios. Stasas pralipo visas, vadinasi su lygiu labai pataikyta. Tarp gausybės trasų buvo tikrų perliukų, kuriuos lipt buvo vienas malonumas. Tai yra bene vienintelis pliusas organizuojant varžybas jose ir lipti - pamatai varžybas dalyvio akimis. Daugiau pliusų nėra, patikėkit manim :)

  Finalines trasas kiek pagadino pirma mono kvadratu trasa. Chebra, pirma trasa ir tokia rizikinga susitraumuot ir baigti varžybas tik pradėjus finalus. Neveltui, kiek girdėjau, kažkas iš ukrainiečių siūlė ją boikotuot :) Kitos trasos buvo geros. Tik neigiamas su alaus bonke gale niekam nepasidavė... Kaip gaila. Kaip būtų faina pažiūrėt kaip ant topo rankenos geriamas alus, eh... Kitąmet :)

  Rezultatus visi jau ir taip turbūt atmintinai žinot, tik va gal ne visi žino vieną didesnių feilų... Ogi diplomus įteikti tai pamiršome :) Dar prieš apdovanojimus kažkieno paprašiau, kad surašytu diplomus ir iškart pats pamiršau, net kai jų ir negavau :) Būna. Iš kitos pusės tai tik popiergalius, kuris nusėstų tarp gausybės popiergalių nugalėtojų stalčiuose. Čia geriausiu atveju. Blogiausiu pakūrom sueitų. Ir apskirtai, 21 amžius, reikia skaitmeninius diplomus pradėt daryt. Gauni flashkę, o ten viduj gražus judantis gif'as arba flash'as :)

  Po varžybų besišnekučiuojant su svečiais Vilė pasakė, kad kitąmet norėtų matyti dar daugiau stipresnių laipiotojų. Į tai gerai atsakė Shalaginas "Chebryte, pas jus jau buvo pasaulio čempionė, ko jūs dar norite?" :) Ir rimtai. Praeitų metų stipriausia boulderingistė. Trinktelėjom.

  O dabar feedback metas. Straipsniai, nuotraukos ir atsiliepimai. Irgi saldus metas. O mintyse jau kiti metai ir sekančios varžybos. Shit, negalima gyventi taip toli į ateitį...

  Pabaigai didelis AČIŪ visiems prisidėjusiems, visiems pagalbininkams ir Montis Magiai už tai, kad ji yra :)


Jonas T


  Varžybų video: 

 

  © onsight.lt, 2003
Į viršų atgal