naujienos   forumas   straipsniai   kelionės   foto   varžybos   nuorodos   e-mail

2010 sezono uždarymas  Vos kartą metuose dedantis sportinę aprangą, batelius ir magnezijų tenka į kuprinę įsimest ir limonado bonkę :) Kaip ir ruošiesi varžyboms, bet kaip ir jau apie vakarą galvoji :)

  Šventinę sezono uždarymo nuotaiką pajutau nuo pat ryto. Jau važiuodamas paimti chebros šokau mašinoje prie raudonos šviesos pagal linksmą gabaliuką :) Rovė nuo pat ryto.

  Juliašas, Vilė, Miglė ir Eglytė tiesiai iš Italijos. Ekipažas pilnas. Pirmyn į dievo užmirštą kraštą!

  Pakeliui autostradoje kaip visada pokalbiai apie kažką, dažniausiai susijusį su laipiojimu ir skamba skamba kanklės gabaliukai. Nieko naujo ir neprigalvosi. Tiesa, kartas nuo karto sumetam kokį planą kaip uždirbti pinigų, kad galėtume tik laipiot, bet geriau šitie planai plačiosios auditorijos ausų nepasiekia :) liktume nesuprasti o dažnu atveju ir įtraukti į ONTT stebėtinų asmenų sąrašą.

  Kawnas. Miestas, kur policininkai užuodžia vilniečius. Šįkart užuodė Smirnovus. Istorijos pabaiga nėra žinoma, tik žinom, kad į varžybas jie atvažiuoti spėjo. Matyt gera pabaiga.

  Dramblių etapo visada laukiu dėl įdomių sienos elementų. Routeseteriams padirbėjus galima tikėtis neįprastų ir įdomių trasų. Šįkart atrankoje turėjome dvi lengvas, porą sunkesnių ir vieną hard reikalą. Ypač patiko penkta trasa su šuoliu, nesveikai geru šuoliu :) Dievinu tą jausmą, kai per mili sekundės dalį supranti, kad kybis jau tavo ir tu jo nebepaleisi. O kai jis dar ir top'as išvis super.

  Ketvirtą trasą bandžiau cheatint, bet nesigavo. Tik bandymą praradau. Bet visada įdomu pabandyti apgauti statytoją. Tik šįkart jis apgavo mane :) Truputį nusivyliau, kad nebuvo išnaudota tokia įdomi sienos dalis, bet finaluose čia trasa atpirko viską :) Tačiau apie ją kiek vėliau.

  Neigiamą užsuko kaip reikiant, nors atidirbt trasą ant jo būtų galima. Tik laiko kažkaip pritrūkom. Bet vizualiai trasa atrodė gerai.

  Iki finalų prasėdėjau LLSA susirinkime. Tarp krūvos klausimų suderinom ir 2011 LBT tvarkaraštį, kuris netrukus pasirodys. Jame bus ir keletas gerų varžybų Lenkijoje, kurias tikrai reikia aplankyti.

  Po labai ilgų tarpų tarp lipimų Vilniaus etape, buvo nutarta MD etape iš pradžių praleist C grupę ir vėliau A. Dalyvių atžvilgiu tai pasiteisino. Laukimas tarp trasų kiek sumažėjo, bet bendrai paėmus finalų ilgis viršijo bet kokius rėmus. Keturios valandos finalams tikrai per daug. Tai matyt bus viena iš priežasčių grįžti prie traukinuko sistemos. Vėl lipsime užkaltomis rankomis :)

  Pirma finalinė trasa pilvu, teigiamu ir mažais kybiais buvo tikrai nesunki. Prarast bandymą ant tokios trasos negalima, ne, tikrai ne. Tad ir lipimas buvo lengvas bet įtemptas. Tačiau Kipras, kovojantis dėl pirmos vietos bendroje įskaitoje, kažkokiu būdu sugebėjo paimti ne trasos kybį ir prarado vieną bandymą. Žiaurus feilas. Žiūrint į rezultatus net ir flashas šioje trasoje nebūtų išgelbėjąs nuo antros vietos šiose varžybose, nes Vilė turėjo vienu bonusu daugiau. Bet spėju psichologinis spaudimas taip smarkiai sugrybavus pirmoje trasoje turėjo įtakos ir tolimesniam lipimui.

  Antra trasa ant išlipimo irgi buvo nesunki, tačiau kiek suktu topu. Čia aš praradau bandymą ir užkaliau rankas, nes pirmu bandymu norėjau pergudrauti fizikinius dėsnius. O tai kaip žinia nėra taip lengva.
Tiesa, startas su dviem kojiniais kybiais buvo tikrai nelogiškas, žinant kad dalyvis gali startuoti prieš pasibaigiant laikui ir baigti bandymą. Tad ilsėtis, startavus kelioms sekundėms iki lipimo laiko pabaigos, gali kiek nori, nors ir pusvalandį :) Kiek girdėjau kažkas iš merginų tuo ir pasinaudojo.

  Trečia trasa neigiamu niekam nepasidavė. Vilė buvo arčiausiai top'o, o daugiau niekas net bonuso nepaėmė! Kipras taip pat. Čia kas? Pirmos trasos feilo poveikis?

  Ir štai vakaro saldainis finalistams :) Ketvirta trasa įdomiausioje salės sienoje. 12 balų iš 10 :) Startas ant neigiamo rankenos, vėliau pora nedidelių kybių iš kurių seka geras rovimas į bonusą su kojomis ant trinties (visada džiaugiuosi savo cobromis tokiose trasose :) ). Kūno padėtis beveik horizontali. Atlikus rovimą seka antras raktas - užsikelti koją ant vieno iš kybių, nuo kurių darei rovimą. Turi problemų su lankstumu? Geriau eik ilsėtis ir neeikvok jėgų :)
Užsikėlus koją toliau jau viskas nesudėtinga, nors toks Jonas iš Vilniaus sugebėjo ir nuo topo nusiraut :) Nežinot kas čia toks? :)

  Paskutinė trasa taip pat nebuvo sunki. Ganėtinai paprasta, bet visai įdomi. Artūras čia suskėlė gerą bajerį, kai paėmė prieš paskutinį kybį, galvodamas kad tai top'as, ir nušoko :) Pirmas trejetukas trasą praflashino, o ką joje veikė Kostulis su Gediminu, kad nepralipo, neaišku :)

  Po keturias trasas pralipome ir vietas pagal bandymus pasidalinome LUK atstovai Vilė, Kipras ir aš. Tokia pačia tvarka išsidėstėme ir galutinėje įskaitoje. Pas merginas nugalėjo Aistė, aplenkusi Miglę ir Margaritą. Pergalė varžybose užtiktino Aistei ir pirmą vietą taurės įskaitoje.

  Po finalų prasidėjo visas smagumas. Varžybų apdovanojimai, metų LBT apdovanojimai, krūvos diplomų ir Manijos šokoladukų :) Smagu, kad dauguma vaikų, skirtingai nei kitais metais, liko iki pabaigos ir patys atsiėmė metų apdovanojimus.

  O toliau visi pajudėjo ten, kur vaikų jau nebebuvo :) Į sodybą šventės švęst. Pakeliui sustojome degalinėje ir Juliašas, pradaręs bagažinę, šūktelėjo man, kad kažkoks keistas kvapas sklinda... Taip beviltiškai tikėjausi, kad jis užuodžia ne sudužusio limonado kvapą... Deja deja... Priėjęs įsitikau tuo ir pats. Kuprinė šlapia, trečdalis bagažinės taip pat :) Visa laimė, kad mašinoje radome nuo Magico užsilikusį spanguolių sirupą! Gaivaus oro gurkšnis skęstančiajam :)

  O sodyboje... Sodyboje buvo gerai :) Pradžioje trupinėlis oficialios dalies su metų apdovanojimais, kur net aš nelabai supratau kas už ką gavo. Toliau smagus Andriaus video iš Tailando ir Pagonijos fotoreportažas iš kažkokios dykumos.
Bet ne tame esmė. Esmė, kad buvo daug muzikos, valgio, bilijardo, pirtelė kurią pamiršome aplankyti (Fail!) ir pliurpalų iki pat 7 ryto :)

  O tada kaip nežinau kas nelauktas išaušo sekmadienio rytas. Šaltas sunkus sekmadienio rytas. Dar vienas ilgai lauktas renginys pasibaigė. Sezonas uždarytas deramai. O liūdėti nėra ko, nes kitas prasidės jau Sausio 29 dieną Klaipėdoje :)

  M... Sakau gal reikėtų švęst ne tik uždarymą, bet ir sezono atidarymą? :)

Jonas T

 

 

  © onsight.lt, 2003
Į viršų atgal